Totoro się mnożą! °˖✧◝(⁰▿⁰)◜✧˖°
Przygotowałam kolejne maskotki Totoro, tym razem według innego wzoru. Kolejne maskotki potrafią już same stać bez podparcia, dzięki ogonkom :) Nie popełniłam też błędów z poprzedniego szycia: tzn. odpowiednio ponacinałam materiał od wewnętrznej strony tak, by wszelkie kąty się nie marszczyły (pod pachami, między uszami, końcówki uszu).

Nadal jest wiele do zrobienia (trzeba poprawić kształt uszu we wzorze, pomyśleć nad ładniejszym przyszyciem rąk i ogonka, zrobić coś z uszami białego Totoro, żeby nie wyglądał jak królik ^_^"), ale niestety trzeba to odłożyć i wziąć się za poważniejsze rzeczy.

Poniżej zdjęcia będące dowodem zbrodni popełnionych wobec igły i nitki...

Comments (3)

On 5:00 PM , Admiring-Diversity pisze...

Super-urocze!!! *-*

 
On 6:25 PM , Magdalena Pachuta pisze...

twój blog został prze ze mnie nominowany do LBA http://piescalemojezycie.blogspot.com/

 
On 3:43 PM , Karolina Kafka pisze...

Wszyscy uczą się japońskiego, a mnie zainteresował japoński. Szukałem pracy, więc postanowiłem poszerzyć swoje lingwistyczne umiejętności. Było kilka oferty dla nauczycieli Bydgoszcz, skusiłem się na język japoński. Bank słów jest dość duży, ale z pomocą korepetytora, udało mi się go okiełznać. Jako nauczyciel wiem, jak trudno jest dobrze nauczyć obcego języka, zwłaszcza języka japońskiego. Na początku przeczesałem wszystkie oferty w Bydgoszczy, później natrafiłem na http://preply.com/pl/bydgoszcz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego. Naprawdę polecam, japoński na najwyższym poziomie. Duża baza korepetycji, odnajdą się tu nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie. Praca już czeka otworem!