Sprawa niecierpiąca zwłoki - FANOWSKI FILM KSIĘŻNICZKA MONONOKE Z AKTORAMI:
Ruszył na Kickstarterze projekt mający na celu zebranie funduszy na utworzenie pełnometrażowego fanowskiego filmu w realiach "Księżniczki Mononoke" Hayao Miyazakiego~! Film będzie nosić nazwę "Wolf girl" i chociaż prawdopodobnie nie będzie miał efektów na miarę Hollywood, to i tak uważam, że warto się dołożyć do powstania takiej perełki! (Kto czytał posta o Little Witch Academia z poprzedniego miesiąca?;))

Płaci się dopiero jeśli wystarczająca ilość funduszy zostanie zadeklarowana. Aby film powstał wystarczy, że 29 tysięcy ludzi (czyli nie aż tak dużo jak na cały świat xD) wpłaci po £1 (to tylko 5 zł!). Także, tutaj płacić, a po więcej info wchodzić na oficjalną stronę "Wolf girl" czyli tutaj.


Kilkanaście dni temu zaistniała drobna dyskusja na temat tego czy Japończykom zdarza się kłaniać podczass rozmowy przez telefon. Nie mogąc o tym zapomnieć, spytałam o to swoich znajomych z Japonii. Okazuje się, że każde z nich przyznało się, że zdarza im się odruchowo kłaniać rozmówcy przez telefon. Nie jest to jednak zasadą - zdarza się przeważnie, gdy są zmęczeni lub spięci rozmową. Nie zwracają wtedy uwagi na to, że się odruchowo kłaniają ;)

Comments (1)

On 10:29 PM , MadameWu pisze...

Luby też się czasem kłania (w sumie głową, nie całościowo), ale to głównie zależy z kim rozmawia. ;P